Купить Кабель USB Type-C - USB 1м в ELEKTRON.UA

Кабель USB Type-C - USB 1м

A000500
В наявності
144 ₴

+ 1 балів лояльності

Без податку

Зарядити, синхронізувати ваші пристрої тепер просто
Кабелі USB C дозволяють легко підключати периферійні пристрої і аксесуари USB C до настільних комп'ютерів і ноутбуків.

 

Кабель USB Type-C-USB - прекрасна альтернатива комплектному шнуру для вашого пристрою. Якщо провід з набору поставки вийшов з ладу, то його можна замінити на даний аксесуар.
Кабель USB Type-C-USB універсальний. Він сумісний з планшетами, смартфонами, зовнішніми акумуляторами і іншими пристроями від різних виробників.
Конектор USB Type-C підключається будь-якою стороною. Його особлива конструкція полегшує приєднання до пристрою. Другий коннектор - USB. Через нього можна підключатись до ноутбука або адаптера.
Довжина проводу - 1 метр. Це оптимальне значення для подібного шнура. Можна одночасно проводити зарядку і працювати з мобільним пристроєм. Сила струму - до 2.1А. Можна оперативно виконати підзарядку вашої техніки.
Випускається шнур в міцній оболонці з ПВХ. Обшивка не лопне при активній експлуатації, досягається максимальна надійність і тривалий термін служби. Підтримуваний стандарт USB - 2.0. Можна використовувати провід не тільки для підзарядки мобільної техніки, а й для перенесення даних.

Відгуків немає

10 інших товарів в цій категорії:

Товар додано для порівняння
Товар додано до обраного