Майбутній флагман Xiaomi може стати першим телефоном з камерою на 200 Мп

Нещодавно Samsung представила ISOCELL HP1 , перший 200 -мегапіксельний датчик зображення для смартфонів. Датчик оснащений пікселями розміром 0,64 мкм і пропонує надзвичайно високу роздільну здатність у крихітній упаковці, що обіцяє значні покращення роботи при слабкому освітленні. ISOCELL HP1 поставляється з новою технологією узагальнення пікселів під назвою ChameleonCell, яка дозволяє датчику перемикатися між двома на два, чотири на чотири або на повне розташування пікселів нальоту залежно від умов освітлення. Поки що Samsung не повідомляє жодних подробиць про те, коли можна очікувати побачити новий датчик на смартфонах. Але новий витік даних свідчить про те, що він може з’явитися на майбутньому флагмані Xiaomi.

Згідно з відомостями про цифрову чат-станцію Weibo наступний флагман Xiaomi буде оснащений основною камерою на 200 Мп та надшироким датчиком на 50 Мп. Хоча витік не вказує назви пристрою, він, ймовірно, буде частиною майбутньої серії Xiaomi 12.

Крім того, витік свідчить про те, що Xiaomi продовжить використовувати датчики на 108 і 64 Мп для своїх флагманів середнього та доступного рівня. За останні кілька тижнів ми бачили численні повідомлення про те, що Xiaomi встановить 200 -мегапіксельну основну на Xiaomi 12 Ultra. Проте, Notebookcheck передбачає, що 200 -мегапіксельний датчик з'явиться на Xiaomi 12, а не на моделях Pro або Ultra.

Видання стверджує, що Xiaomi зазвичай зарезервувала нові датчики з високою роздільною здатністю для моделей у своїй флагманській лінійці. Наприклад, Mi 10 і Mi 11 оснащені датчиками 108 Мп, тоді як Mi 10 Ultra і Mi 11 Ultra вибрали датчики 48 МП і 50 МП відповідно. Щоб підтвердити цю заяву, публікація вказує на чергову витік з Digital Chat Station, яка чітко стверджує, що Xiaomi працює над трьома флагманами, а модель початкового рівня буде використовувати датчик на 200 Мп.

Наразі ми не побачили жодних доказів на підтвердження цього твердження. Але ми очікуємо, що дізнаємось більше за місяці до запуску серії Xiaomi 12.

Огляди та новини
Товар додано для порівняння
Товар додано до обраного