Новий Mi Band 7 від Xiaomi пропонує завжди ввімкнений дисплей, 120 спортивних режимів і покращене відстеження фітнесу

Mi Band від Xiaomi шалено популярний, продано понад 140 мільйонів одиниць по всьому світу. З кожним поколінням Xiaomi додавала значні покращення в Mi Band , зберігаючи ціну значно нижче позначки 50 доларів США/50 євро. Зараз модельний ряд входить у 7-е покоління. Новий Mi Band 7 не є значним оновленням порівняно зі своїм попередником, але він приносить деякі ключові оновлення, включаючи більший дисплей, покращені фітнес-функції та безліч нових циферблатів.

Mi Band 7 поставляється з більшою 1,62-дюймовою AMOLED-панелью (порівняно з 1,52-дюймовою) і тепер підтримує функцію Always-on Display (AOD). Більший дисплей означає, що на екрані можна відобразити більше даних. З цією метою Mi Band 7 представляє нову мову дизайну, щоб покращити якість перегляду та представлення даних. Xiaomi також додала понад 100 нових циферблатів. Деякі з них спеціально розроблені для постійно ввімкненого дисплея, щоб заряд акумулятора був мінімальним.

Mi Band 7 може записувати дані в 120 спортивних режимах, включаючи біг, ходьбу, плавання, їзду на велосипеді, скейтборд тощо. Крім того, тепер він також може аналізувати ваші тренування за допомогою статистичного аналізу серцевого ритму, щоб надати рекомендації щодо вправ. Ви також можете кинути виклик своїм друзям щодо щоденних кроків, споживання калорій, часу активності тощо.

Удосконалено моніторинг кисню в крові, завдяки чому нова модель може постійно відстежувати рівень SpO2 протягом дня. Він також може вібрувати і нагадувати, коли рівень кисню в крові падає нижче 90%.

Mi Band 7 заряджається за допомогою магнітного зарядного пристрою. Xiaomi обіцяє до 15 днів автономної роботи при «звичайному використанні» і до 9 днів при інтенсивному використанні.

Огляди та новини
Товар додано для порівняння
Товар додано до обраного