Poco C40 стане унікальним смартфоном з наднизькою ціною, абсолютно новою платформою та оболонкою MIUI Go

Бренд Poco готовий представити бюджетний смартфон Poco C40 — наступника моделі Poco C31. Передбачалося, що він виступить повним аналогом Redmi 10C і отримає прошивку MIUI 13 на базі Android 11. Проте Poco C40 може виявитися набагато цікавішим.

Цікавіше він буде за рахунок двох ключових компонентів, які до сьогодення ніколи не застосовувалися в смартфонах Poco. Мова про однокристальну систему і про прошивку.

Poco C40 може отримати SoC JLQ JR510. Що це за платформа - поки що незрозуміло, але дані з Geekbench дозволяють припустити, що в її складі чотири ядра Arm Cortex-A 53 частотою 1,5 ГГц і чотири Arm Cortex-A55 частотою 2,0 ГГц. Теоретично її продуктивність повинна бути на рівні SoC MediaTek G35 і Snapdragon 450. Для бюджетного смартфона це нормально, однак той же Redmi 10C має куди більш потужну платформу - Snapdragon 680.

Що стосується прошивки, то в коді MIUI виявилося згадування її абсолютно нової версії - MIUI Go. Тут доречно провести аналогію звичайної ОС Android та її версії Android Go, адаптованої для малопотужних недорогих смартфонів. Судячи з усього, те саме хоче зробити зі своєю MIUI і Xiaomi. MIUI Go стане полегшеною версією фірмового інтерфейсу, що забезпечить її більш швидку та чуйну роботу на дешевих смартфонах, подібних до Poco C40. Важливо, що MIUI Go буде заснована на Android 11.

Огляди та новини
Товар додано для порівняння
Товар додано до обраного