Серія Xiaomi 12S, розроблена спільно з Leica

4 липня 2022 р. Xiaomi офіційно представила нову серію Xiaomi 12S, «розроблену спільно з Leica». Ця видатна серія продуктів для обробки зображень є першою кульмінацією стратегічного партнерства в області технологій обробки зображень між Xiaomi та Leica. Уся серія містить різні системи обробки зображень, спільно розроблені Xiaomi та Leica, які містять об’єктиви Leica Summicron і підтримують профілі зображень Leica, усі з яких спрямовані на те, щоб дати можливість окремим творцям виразити свою творчість, зберігаючи при цьому автентичний стиль зображень Leica.

Автентичні зображення Leica, профілі зображень Leica

 У цю нову еру мобільної фотографії Xiaomi та Leica спільно створили новий стандарт фотографії для смартфонів. Серія Xiaomi 12S, розроблена спільно з Leica, поєднує в собі глибоке розуміння оптики, обробки зображень, якості зображення та багатий досвід Xiaomi у фотозйомці на смартфонах, що забезпечує безпрецедентну якість зображення смартфона та кольори, які точно відповідають фірмовому стилю Leica.

 Щоб розширити технологію обробки зображень, Xiaomi та Leica спільно розробили складні оптичні лінзи. Як топова модель Xiaomi 12S Ultra використовує можливості оптичного дизайну Leica світового класу у своїй системі лінз, дотримуючись суворих стандартів тестування оптичної якості та впроваджуючи досвід Xiaomi у мініатюризації компонентів для забезпечення надвисокої роздільної здатності, надвисокої світлочутливості, зниженого дисперсії та нижнього спалаху.

 Основна камера Xiaomi 12S Ultra оснащена асферичним об’єктивом 8P, щоб вирішити типові проблеми з фотографіями, як-от відблиски, ореоли та хроматичні аберації, модуль камери Xiaomi 12S Ultra також додає антивідблискове покриття лінз, чорнильне покриття країв лінз, циклічний олефін. сополімерний матеріал та інфрачервоний світлофільтр із технологією спінювання. Разом ці функції забезпечують більш чітке загальне зображення, яке є рівномірним у всьому об’єктиві.

 На додаток до передового оптичного дизайну, серія Xiaomi 12S, «розроблена спільно з Leica», також використовує профілі зображення Leica, успадковуючи столітню естетику зображення Leica та відтворюючи тон і естетику Leica за допомогою найсучасніших алгоритмів. Для кінцевого користувача це означає доступ до двох фотографічних стилів: «Leica Authentic Look» і «Leica Vibrant Look», обидва пропонують розширену творчу свободу для фотографа.

  • «Автентичний вигляд Leica» створює природні образи, якими відома Leica. Зберігаючи контраст світла й тіні, він додає фотографіям відчуття тривимірної глибини з характерною досконалістю перевіреної часом естетики світла й тіні Leica.

  • «Яскравий вигляд Leica» розроблено як Xiaomi, так і Leica. Поєднуючи досвід Xiaomi у фотозйомці смартфонів із провідною естетикою Leica, фотографи можуть прагнути зафіксувати емоції моменту, символізуючи дослідження Leica у просторі фотографії смартфонів.

Серія Xiaomi 12S, «розроблена спільно з Leica», надає смартфону автентичний «Leica Image Look».

Професійна ширококутна камера з надвеликим сенсором 1".

 Xiaomi 12S Ultra оснащено 1-дюймовим датчиком Sony IMX989, який реалізує матрицю пікселів Quad-Bayer з розмірами окремих пікселів, що досягають 1,6 мкм. Після об’єднання пікселів розмір досягає 3,2 мкм, зменшуючи шум, розширюючи динамічний діапазон, збільшуючи захоплене світло та досягаючи загальної якості. кращі зображення в умовах слабкого освітлення Це створює новий прецедент у камерах смартфонів, наближаючись до традиційних камер з точки зору апаратних характеристик.

 Xiaomi 12S Ultra — перший Android-пристрій, який підтримує запис і відтворення відео Dolby Vision HDR. Dolby Vision покращує ваші відео завдяки яскравим кольорам, чіткішому коефіцієнту контрастності та багатшим деталям, забезпечуючи яскраве та вишукане зображення. Xiaomi 12S Ultra використовує HyperOIS для надстабільної роботи, пропонуючи постійну компенсацію рухів під час запису відео. HyperOIS використовує проміжок між двома кадрами, щоб привести двигун OIS у вихідне положення, надаючи кожному кадру повний ефективний діапазон стабілізації.

 Основним датчиком Xiaomi 12S і Xiaomi 12S Pro є IMX707 від Sony, який включає як датчик великого розміру, так і великі пікселі на 1/1,28 дюйма та 2,44 мкм після об’єднання пікселів. Завдяки підтримці Xiaomi AI Image Solution і Xiaomi ProFocus ці датчики забезпечують швидкий запуск, захоплення та безперервне захоплення. Ці пристрої підтримують найкращий у галузі надшвидкий режим серійної зйомки зі швидкістю 30 кадрів на секунду та виняткові можливості фотографування в умовах слабкого освітлення. Крім того, вони також реалізують у своїх камерах миттєвий знімок усіх сцен, що полегшує зйомку вирішального моменту.

 Серія Xiaomi 12S, розроблена спільно з Leica, також була розроблена, щоб бути більш зручною для фотографів під час постпродакшну. Уся серія підтримує 10-бітний формат RAW, відкалібрований Adobe Labs, з метаданими корекції кольору, вбудованими у файли. Під час використання Adobe Lightroom для відкриття фотографій, знятих на Xiaomi 12S Series, програмне забезпечення Adobe Camera RAW автоматично оптимізує фотографії на основі метаданих, надаючи професійним фотографам хорошу відправну точку для пост-продакшну.

Один смартфон, два чіпи Xiaomi Surge

 Xiaomi 12S Ultra, розроблений спільно з Leica, є першою флагманською моделлю, яка оснащена двома власними чіпами Xiaomi Surge, чіпсетом швидкої зарядки Xiaomi Surge P1 і чіпсетом керування батареєю Xiaomi Surge G1, що пропонує значні покращення в управлінні батареєю та загальному досвіді користувача.

 Xiaomi 12S Ultra підтримує дротову швидку зарядку потужністю 67 Вт, швидку бездротову зарядку потужністю 50 Вт і реверсивну бездротову зарядку потужністю 10 Вт. В основі Xiaomi Surge Battery Management System — однокомпонентний кремнієво-кисневий анодний акумулятор ємністю 4860 мАг і чіпсет швидкої зарядки Xiaomi Surge P1, який також підтримує вихідний струм до 16 А з ефективністю перетворення 96,8%. Крім того, чіпсет керування батареєю Xiaomi Surge G1 пропонує низку алгоритмів керування батареєю, вбудовуючи власно розроблені алгоритми керування батареєю для захисту робочої безпеки батареї та моніторингу навантаження розряду для точного прогнозування доступного терміну служби батареї пристрою. Xiaomi 12S Ultra також підтримує адаптивну зарядку, щоб запобігти перезарядці акумулятора, збільшуючи таким чином кількість циклів зарядки на 25%.

 Xiaomi 12S Pro оснащено чіпсетом швидкої зарядки Xiaomi Surge P1, дротовою зарядкою 120 Вт, бездротовою зарядкою 50 Вт і одноелементною батареєю ємністю 4600 мАг, а Xiaomi 12S пропонує дротову зарядку 67 Вт, бездротову зарядку 50 Вт і акумулятор ємністю 4500 мАг.

Флагманська продуктивність, флагманський дисплей

Як останній флагман Xiaomi, серія Xiaomi 12S, «створена спільно з Leica», працює на новій мобільній платформі Snapdragon® 8+ Gen 1, створеній за 4-нм техпроцесом TSMC. Порівняно зі Snapdragon® 8 Gen 1, площа ядра Snapdragon 8+ Gen 1 на 21% менша, причому як центральний, так і графічний процесор отримали 10% підвищення продуктивності та 30% підвищення енергоефективності. Це не тільки значно знижує енергоспоживання серії Xiaomi 12S у режимі очікування, але також дозволяє знизити тепловиділення та енергоспоживання за сценаріїв високого навантаження.

 Xiaomi 12S Ultra оснащений абсолютно новою системою розсіювання тепла, подібною до біологічного механізму, який листя на рослині може використовувати для поглинання води. Цей тривимірний охолоджуючий насос геніально розроблений із серією каналів, які використовують капілярну мережу для активного перекачування охолоджувальної рідини, конденсованої на стороні, протилежній теплим зонам, що значно покращує ефективність і збільшує теплопровідність окремого блоку на 100%, порівняно з традиційними системами тепловідведення VC.

 Xiaomi 12S Ultra та Xiaomi 12S Pro оснащені кольоровим AMOLED-дисплеєм діагоналлю 6,73 дюйма з люмінесцентним матеріалом E5, який забезпечує професійний рівень деталізації, яскравості та продуктивності кольорів, на додаток до максимальної яскравості 1500 ніт, роздільної здатності 2K, колірної гами P3 та 1. -120 Гц AdaptiveSync Pro. Xiaomi 12S трохи компактніший — лише 6,28 дюйма, а також підтримує дисплей колірної гами P3, HDR10+ і 120 Гц AdaptiveSync.

 

Характеристики Xiaomi 12S Ultra Quick

 

Дизайн

163,17 x 74,92 x 9,06 мм

225г

Пило- та водостійкість IP68

Задня частина схожа на шкіру

Класичний чорний, зелений зелений

Система візуалізації

Leica Summicron 1:1,9-4,1 / 13-120 ASPH. система камер 

Надширококутний: 13 мм f/2.2 

1/2" датчик (SONY IMX586)

Масив пікселів Quad-Bayer на 48 МП

Об’єднання пікселів: 12 МП, 1,6 мкм 4-в-1 Super Pixel

Автофокус Dual-PD

Підтримує макро режим

 

Ширококутний: асферичний об’єктив 23 мм f/1.9 8P 

1" сенсор (SONY IMX989)

Масив пікселів Quad-Bayer 50,3 МП

Об’єднання пікселів: 12,5 МП, 3,2 мкм 4-в-1 Super Pixel

Автофокус Octa-PD

Чорнильне покриття краю лінзи

Багатошарове покриття ALD з наднизьким коефіцієнтом відбиття

 

Телефото: перископ 120 мм f/4.1 

1/2" датчик (SONY IMX586)

Масив пікселів Quad-Bayer на 48 МП

Об’єднання пікселів: 12 МП, 1,6 мкм 4-в-1 Super Pixel

Автофокус Dual-PD

Два стилі фотографії: Leica Authentic Look, Leica Vibrant Look

Фільтри Leica: Leica Vivid, Leica Natural, Leica BW Natural, Leica BW High Contrast

Система Master-Lens

HyperOIS

 

Фронтальна камера: датчик зображення RGBW 32 МП 

Формат зображення

JPEG / HEIF 

4096 x 3072 (за замовчуванням)

8192 x 6144 (режим 50 МП)

8-бітний sRGB

 

DNG 

4096 x 3072

10-бітний Adobe RGB

Adobe Camera RAW

Формат відео

За замовчуванням (H.264 / H.265) 

7680 x 4320 24 FPS

3840 x 2160 60 кадрів/с

3840 x 2160 30 кадрів/с

1920 x 1080 60 кадрів/с

1920 x 1080 30 кадрів/с

1280 x 720p 30 кадрів/с

 

Dolby Vision (10-біт Rec.2020 HLG H.265) 

3840 x 2160 60 кадрів/с 80 Мбіт/с VBR

3840 x 2160 30 кадрів/с 80 Мбіт/с VBR

1920 x 1080 60 кадрів/с 55 Мбіт/с VBR

1920 x 1080 30 кадрів/с 35 Мбіт/с VBR

 

Уповільнений рух (H.264 / H.265) 

1920 x 1080 480 кадрів/с

1920 x 1080 240 кадрів/с

1920 x 1080 120 кадрів/с

1280 x 720 3840 кадрів/с (швидкість захоплення 95 мс, підтримує виявлення руху, підвищення масштабу для виведення 12-с уповільненого відео)

1280 x 720 960 кадрів/с (зйомка макс. 30 с)

1280 x 720 480 кадрів/с

1280 x 720 240 кадрів/с

1280 x 720 120 FPS

Продуктивність

Мобільна платформа Snapdragon® 8+ Gen 1 

Абсолютно нова система охолодження 3D

8 ГБ / 12 ГБ LPDDR5 (6400 Мбіт/с)

256 ГБ / 512 ГБ UFS 3.1

Оновлення сховища FBO

Система зарядки

Система керування зарядом батареї Xiaomi 

Чіп керування батареєю Xiaomi Surge G1

Зарядний чіп Xiaomi Surge P1

4860 мАг (типовий)

Дротова турбо зарядка потужністю 67 Вт

Бездротова турбо зарядка потужністю 50 Вт

Зворотна бездротова зарядка 10 Вт

Дисплей

6,73-дюймовий дисплей Dolby Vision® TrueColor 

Samsung AMOLED LTPO, матеріал E5

3200 x 1440, 522 ppi

Пікова яскравість 1500 ніт, HBM 1000 ніт (тип.)

Датчик зовнішнього освітлення на 360°

1-120 Гц AdaptiveSync Pro

Власна 10-бітна глибина кольору, кольорова гама P3

Підтримує Dolby Vision®, HDR10+, HDR10, HLG

Аудіо

Симетричні стереодинаміки 

ЗВУК Harman Kardon

Підтримка Dolby Atmos® 

Лінійний двигун осі Х

Підключення

Подвійний 5G

Випуск 16

4x4 MIMO

Wi-Fi 6 

4K QAM

Канал 160 МГц

2x2 MIMO

Підтримує звучання 8x8 MU-MIMO

Bluetooth 5.2 

Підтримує AAC / LDAC / LHDC / aptX Adaptive

Підтримує BLE Audio

Підтримує Snapdragon Sound™

Багатофункціональний NFC

Операційна система

MIUI 13 на базі Android 12

Варіанти

8 ГБ+256 ГБ

12 ГБ+256 ГБ

12 ГБ+512 ГБ

Огляди та новини
Товар додано для порівняння
Товар додано до обраного