Xiaomi розповіла про унікальні фішки екрана нового флагмана

Фахівці компанії Xiaomi розповіли про дві технології, розроблені спеціально для екрану нового флагманського смартфона Xiaomi 12 Pro. Вони розкрили подробиці роботи адаптивної частоти оновлення і режиму захисту очей, які унікальним чином змінює зображення, що відображається.

Xiaomi 12 Pro отримав 6,73-дюймовий 10-бітний AMOLED-екран з роздільною здатністю Quad HD+ та застосуванням технології LTPO 2.0, що дозволяє змінювати частоти оновлення в межах від 1 до 120 Гц. Це потрібно, щоб дотриматися балансу між плавністю відображуваного контенту та енергоспоживанням. За словами представників Xiaomi, при перегортанні списків в ідеалі було б встановити постійне високе значення частоти оновлення - проте в цьому випадку зростає енергоспоживання. Тому перед фахівцями стояло завдання досягти ідеального балансу в регулюванні цього значення.

Коли палець торкається екрана і робить свайп, значення частоти кадрів підвищується до максимальних 120 Гц. У міру зменшення швидкості переміщення сторінки знижується і частота оновлення - до 10 Гц, а потім може опуститися і до 1 Гц, коли зображення залишається нерухомим. Якщо почати знижувати герцовку зарано, користувач помітить падіння плавності, а якщо занадто пізно — не буде економії енергії. Щоб це працювало якнайкраще, розробники Xiaomi використовували інструменти ScrollView і ListView в елементах управління Android. Таким чином вдалося підвищити точність оцінки швидкості перегортання.

У серії Xiaomi 12 також використовується інтелектуальний режим захисту очей. Як запевняє компанія, він не слідує підходу «один розмір для всього», а застосовує різні настройки для різних кольорів. Раніше режим захисту зору переводив все зображення в більш теплі відтінки, що сильно спотворювало контент, що відображається. Тепер колірна температура по-різному змінюється для різних відтінків. Наприклад, найбільш помітно змінюються кольори області від чисто синього до чисто білого. В результаті більш теплі відтінки зберігатимуть свій оригінальний колір, як показано на зображенні вище.

Огляди та новини
Товар додано для порівняння
Товар додано до обраного