Xiaomi і Leica Camera оголошують про довгострокове стратегічне співробітництво: у липні починається нова ера мобільних зображень

Xiaomi і Leica поділяють однакові ідеї щодо мобільних зображень. Обидві компанії прагнуть постійно досліджувати оптичні характеристики та досвід роботи з фотографією в епоху мобільних зображень за допомогою надзвичайних технологічних проривів та естетичних пошуків.

Xiaomi, провідна світова компанія з виробництва побутової електроніки та розумного виробництва, та Leica Camera, легендарна репутація якої заснована на давніх традиціях відмінної якості, інноваційних технологій та німецького майстерності, офіційно оголошують. їхня стратегічна співпраця з точки зору мобільної візуалізації. Перший флагманський смартфон із зображенням, розроблений спільно двома компаніями, буде офіційно представлений у липні цього року.

Заснована в 2010 році, Xiaomi зараз є третім за величиною виробником смартфонів у світі. З моменту свого заснування 12 років тому Xiaomi завжди виконувала місію «невпинно створювати дивовижні продукти за чесними цінами, щоб дозволити кожному у світі насолоджуватися кращим життям за допомогою інноваційних технологій», її смартфони та інші продукти продаються в більш ніж 100 країнах і регіони по всьому світу. Завдяки потужним дослідженням і розробкам і постійним довгостроковим інвестиціям в технології, Xiaomi стала важливим лідером технологічних інновацій у сфері споживчої електроніки та розумного виробництва. А в області візуалізації, заснованої на її довгостроковому технічному накопиченні в оптиці об’єктива, мікросхемах, алгоритмах тощо, а також на глибокому розумінні мобільної фотографії.

Понад 100 років Leica Camera створює легкі камери, які люблять піонери вуличних фотографів, і оптичні об’єктиви світового класу, задовольняючи пристрасті своєї спільноти. З геніальною оптичною інженерією та вражаючою майстерністю, камери Leica, впізнавані за їхньою маркою «червоних крапок», є німецькою технікою у найкращому вигляді й продовжують залучати нові покоління споживачів, які прагнуть досягти «зображення Leica» та володіють цими шедеврами дизайн. Окрім створення точних шедеврів, Leica приваблює відомих фотографів та нових талантів у всьому світі.

Xiaomi і Leica поділяють однакові ідеї щодо мобільних зображень. Обидві компанії прагнуть постійно досліджувати оптичні характеристики та досвід роботи з фотографією в епоху мобільних зображень за допомогою надзвичайних технологічних проривів та естетичних пошуків.

«Xiaomi зосереджена на створенні найкращого користувальницького досвіду та завжди сподівалася вивчити можливості фотозйомки на смартфонах до крайності. Xiaomi та Leica погоджуються з пошуками та ідеями один одного та цінують переваги та індустрію один одного. Ця співпраця дасть сильний імпульс до стратегії створення зображень Xiaomi. Під час співпраці, від оптичного дизайну до налаштування естетичних орієнтацій, інноваційні технології, філософія продуктів і переваги зображення обох сторін зазнали безпрецедентного глибокого зіткнення та злиття». говорить Лей Цзюнь, засновник, голова та генеральний директор Xiaomi Group.

«Для мене честь оголосити про довгострокове стратегічне співробітництво з Xiaomi сьогодні. Leica і Xiaomi є глобальними брендами преміум-класу, і під час цього безпрецедентного процесу глибокої співпраці обидві сторони послідовно працювали над метою надати клієнтам нову еру мобільної фотографії. . Ми переконані, що перший спільно розроблений флагманський смартфон для обробки зображень робить помітним піонерський прогрес обох компаній. Ми надамо споживачам у сфері мобільної фотографії виняткову якість зображення, класичну естетику Leica, необмежену творчість і відкриємо нову еру мобільних пристроїв. зображення». додає Маттіас Харш, генеральний директор Leica Camera AG.

Огляди та новини
Товар додано для порівняння
Товар додано до обраного