Купить Xiaomi Mi Air 2 SE White в ELEKTRON.UA
Купить Xiaomi Mi Air 2 SE White в ELEKTRON.UA
Купить Xiaomi Mi Air 2 SE White в ELEKTRON.UA
  • Новинка
Купить Xiaomi Mi Air 2 SE White в ELEKTRON.UA
Купить Xiaomi Mi Air 2 SE White в ELEKTRON.UA
Купить Xiaomi Mi Air 2 SE White в ELEKTRON.UA

Xiaomi Mi Air 2 SE White

A0001167
В наявності
650 ₴

+ 6 балів лояльності

Без податку

Xiaomi Mi AirDots 2 SE White (TWSEJ04WM) - це бездротові навушники, які підкорять будь-якого сучасного користувача. У даній моделі об'єднані інноваційні напрацювання, починаючи від комфортної ергономічної форми і закінчуючи бездротовим способом зарядки, для якого досить просто помістити навушники в спеціальний бокс. Дана гарнітура оснащена 14,2 мм динаміками з динамічним випромінювачем, які забезпечують чисте і природне звучання, насичений бас, м'які середні і яскраві високі частоти в діапазоні 20-20000 Гц. А підтримка аудиокодека ААС дозволяє домогтися ще більшої реалістичності та деталізації звучання.

 

Навушники нового формату

Навушники Xiaomi Mi Air 2 SE зроблені в бездротовому форматі, за рахунок чого вони створюють повний комфорт прослуховування контенту і здійснення переговорів, чим би ви не займалися. Підтримка кодека AAC передає звук без втрат. Зарядний кейс дає до 20 годин відтворення. Сенсорний блок управління відгукується на торкання, а при вилученні вкладиша з вуха музика зупиняється. Динаміки з композитною діафрагмою передають бінауральний звук, змушуючи вас відчути всі переваги крутого звучання.

Фото 1 Xiaomi Mi Air 2 SE

Чудова автономність

Модель має зарядний кейс, в який поміщають навушники для зберігання і відновлення заряду. Всього 5 годин буде потрібно, щоб повністю відновити всі енергоресурси. Після цього у вашому розпорядженні буде робоча сесія, що обчислюється 20 годинами безперервного прослуховування музики.

Фото 2 Xiaomi Mi Air 2 SE
Фото 3 Xiaomi Mi Air 2 SE

Подвійне шумозаглушення

Технологія шумозаглушення використовує 2 мікрофони, щоб Xiaomi Mi Air 2 SE були комфортні для прослуховування аудіоконтенту. Мікрофони вловлюють шуми, а користувач може на вулиці зосередитися не на звуках транспорту, розмовах людей і всіляких перешкодах, а на сигналі, що подається в слуховий канал. Переговори в галасливому натовпі тепер будуть такими ж продуктивними, як і в офісі.

Простота підключення

Як тільки ви відкриваєте кейс з навушниками, на екрані смартфона з'являється вікно, яке пропонує підключитися до девайсу. Цей процес став ще простішим: він відбувається автоматично, якщо дана пара навушників вже знайома телефону. Ви не витрачаєте час на настройку, а відразу ж насолоджуєтеся бездоганним звучанням.

Фото 4 Xiaomi Mi Air 2 SE
Фото 5 Xiaomi Mi Air 2 SE

Ергономічні вкладиші

Конструкція навушника Xiaomi Mi Air 2 SE максимально адаптована під будову людського вуха, за рахунок чого пара сідає ідеально і не випадає при активній фізичній діяльності і переміщеннях. Втомі органів слуху перешкоджає мала вага обладнання – навушник має масу всього 4.7 г. Щільне прилягання направляє звук безпосередньо в слуховий канал, при цьому не натираючи вушну раковину.

Якісний звук в іграх

Комунікація зі смартфоном забезпечує можливість підтримки якісного ігрового процесу, який включає в себе і аудіальну складову. Звук передається без затримок, дозволяючи вам бути в гущі ігрових подій і вчасно реагувати на те, що відбувається. Бінауральна технологія надає реалістичності кожному акценту, точно позиціонуючи їх.

Фото 6 Xiaomi Mi Air 2 SE
Відгуків немає

10 інших товарів в цій категорії:

Товар додано для порівняння
Товар додано до обраного